Beginpagina  |  Firmavoorstelling  |  Productgamma  |  Technologiën  |  Toepassingen  |  Evenementen  |  Literatuur  |  Contacten  | Loginplaats
Trillers en beluchters
» Concrete Vibrators
- VN - VNP - Elektrische betontrillers
» External Vibrators
- OT - Pneumatische turbine trillers
- P - Externe pneumatische impact trillers
- S - Pneumatische kogeltrillers
- F - Pneumatische piston trillers
- MVE - Elektrische trillers
- MICRO MVE - Elektrische micro-trilmotor
- OR - Pneumatische rol trillers
- K - Lineare pneumatische trillers
» Flow Aids
- PICJET® - Gecombineerde pneumatische hamer
- I100 - Beluchtingsplaatjes
- MARTSHOCK - Pneumatische hamer
- GUNJET - Persluchtkanon
- VB - VBE - VBI - VBM - Beluchtings- en trillingspads
- U025 - Beluchtingsnozzels
Productgamma
Trillers en beluchters
 
Trillers en beluchters zijn belangrijke accessoires voor regelmatige opslag en efficiënt lossen van allerlei soorten bulkgoederen.

In een trechter of silo, is de productstroom sneller in het centrum, dan aan de randen. Doordat de centrale productroom door inertie gelijkmatig verdeeld wordt van het centrum van de hopper of silo naar de randen, stroomt het materiaal daar langzaam maar zonder onderbreking naar beneden.
Slechts weinige bulkgoederen zijn echter extreem goed stromend. De meerderheid kan niet uit trechters of silo's gelost worden zonder de hulp van één of andere beluchter.
Veel silo's vertonen tekenen van de oudste aller beluchters, de hamer. Eens het de gebruiker duidelijk is dat er altijd enkele slagen nodig zijn om het materiaal te doen stromen, worden samen met niveaudetectoren ook beluchters geïnstalleerd.
Print
 
Fotos toepassingen
VB
BA
VN
Werkaanbiedingen | Hoe ons te bereiken ? | Afdrukken | Gebruiksinfo | Credits